Команда та досвід

Команда та досвід фабрика меблів "Диво Диван" меблі для кафе, барів, ресторанів, офісів, кабінетів.Більше 5 років фабрика меблів «Диво Диван» успішно функціонує в галузі меблевого виробництва, а також реставрації та декорування. Керівництво та команда компанії знаходяться у бізнесі меблевої галузі близько 10 років. Про потреби та бажання наших клієнтів ми знаємо не з чуток, тому розуміємо, якими мають бути справжні українські меблі.

Наш колектив – нечисленна згуртована команда фахівців, котрі люблять свою роботу. До основного виробничого складу персоналу входять: дизайнер, закрійник, швачка, столяр, розкрійник, оббивщик, збирач. Працюємо ми спільно з огляду на нюанси кожного етапу виробництва. Знання, вміння та досвід наших майстрів дозволяє реалізувати будь-яку ідею, створивши справжнє меблеве диво для Вас.

Крім цього в команді компанії «Диво Диван» працює керівний склад та менеджери, а також бухгалтери, вантажники, водії. Ці фахівці роблять співпрацю з нами більш приємною та легкою. До кожного клієнта використовується лише індивідуальний підхід, враховуються всі побажання, надається консультаційна допомога.

Якщо замовлень на виробництво меблів або її реставрування занадто багато, додатково залучаються ще майстри. Тому терміни виконання замовлень, прийнятих у роботу, зриватися та затягуватися не будуть. Ваш «Диво Диван» буде виготовлено якісно та у вказаний час.

Зроблено з душею!

Як ми працюємо. Фабрика меблів "Диво Диван" меблі для кафе, барів, ресторанів, офісів, кабінетів.

Кожен наш співробітник підходить до роботи з душею, творчим баченням та повною віддачею. Майстри будь-якому меблевому елементу та деталі приділяють особливу увагу, всі з'єднання та шви перевіряються особливо ретельно. Кожен виробничий етап виконується з точністю, майстерністю та відповідальністю.

Завдяки гідному досвіду, а також відповідальності команди компанії «Диво Диван», тепер не складно купити меблі в Києві високої якості та ексклюзивного виготовлення.

Мова