Перетяжка, оббивка, декорування

Перетяжка, оббивка, декорування – друге життя ваших меблів!

Перетяжка, оббивка, декорування – друге життя ваших меблів!М'які меблеві предмети після часу зношується, втрачають свої естетичні дані та функціональність. Найчастіше псуються, затираються або розтягуються оббивні матеріали. Купувати нові вироби часто дорого і не завжди доцільно. Прекрасним рішенням є ремонт, зокрема декорування, оббивка та перетяжка м'яких меблів, які повернуть їй функціональність та привабливість. Даний підхід дозволяє вигідно змінити зовнішній вигляд дивана або крісла, а отже, стиль інтер'єру приміщення, в якому вони будуть.

Довіряти цю роботу слід тільки досвідченим професіоналам, тому що це процес відповідальний і творчий, що вимагає певних знань та умінь.

Декорування та перетяжка меблів у Києві, а також інших містах країни користується на сьогоднішній день широкою популярністю. Довіряти цю роботу слід лише досвідченим професіоналам, оскільки це відповідальний і творчий процес, що вимагає певних знань і умінь. Реставрування та перетяжка дивана, крісла, пуфика та інших предметів – копітка і точна робота, виконати яку під силу лише майстру своєї справи.

Що таке послуги з відновлення та реставрації?

Вас цікавить відновлення та перетяжка меблів у Києві та Київській області за доступними цінами? Наша компанія «Диво Диван» надає ці послуги на високому професійному рівні. Ми реставруємо як сучасні, так і антикварні предмети, виконуючи роботи різної складності. Ваш диван, крісло або пуф придбають друге життя в новому привабливому стані.

Основними послугами з реставрації та відновлення є:

 • Перетяжка меблів. Одна з найпоширеніших та найскладніших послуг з відновлення. Вона передбачає заміну наповнювача (поролон, синтепон, ватин) та оббивки (тканини, шкіри, шкірозамінника).
 • Оббивка. Найбільш легкий спосіб оновлення, при якому здійснюється заміна оббивного матеріалу в різних стильових варіаціях.
 • Декорування. Надання виробу оригінальності, вишуканості та ефектності шляхом використання та поєднання різних матеріалів, а також елементів декору.

Перетяжка меблів у Києві та Київській області руками наших фахівців подарує меблевому виробу привабливість, а інтер'єру приміщення додасть новизни. Цей підхід дозволяє значно заощаджувати кошти, порівняно з покупкою нового меблевого обладнання. Перетяжка меблів у Києві недорого – доступна послуга, яку пропонує наша компанія.

Переваги співпраці з нами

Професійне реставрування та перетяжка м'яких меблів у Києві та Київській області однозначно вигідне та правильне рішення. Звернувшись за цими послугами до нашої компанії, ви отримаєте вісім незаперечних переваг:

 1. Індивідуальний підхід до кожного замовлення
 2. Прислухання до побажань клієнта
 3. Надання професійної консультації
 4. Допомога у виборі стилю та варіанта декорування
 5. Використання в роботі якісних та екологічно чистих матеріалів
 6. Можливість вибрати з каталогу варіант оббивки, що сподобався
 7. Точність, якість та надійність виконуваних робіт
 8. Лояльні ціни на послуги, що надаються

Команда фахівців компанії «Диво Диван» працює не лише у столиці, а й у населених пунктах Київської області. Вартість відновлювальних та реставраційних робіт демократична. Використовуючи знання та досвід, наші майстри докладуть усіх зусиль і виконають ваше замовлення на гідному рівні.

Вам потрібно тільки зв'язатися з нами та замовити необхідну послугу.

Мова