Концепція бренду

Концепція бренду фабрика меблів "Диво Диван" меблі для кафе, барів, ресторанів, офісів, кабінетів.

М'які меблі, особливо дивани, крісла, є предметами, здатними показати та розповісти багато чого. Вони відображають характер, смак, харизму людини, особливо якщо вона неординарна, динамічна і багато чого досягла в житті. Також ці предмети підкреслюють призначення, стиль, неповторність різних приміщень, будь то будинок, ресторан, кафе, бар. Тому, перш ніж купити меблі, потрібно ретельно і обдумано підійти до її вибору.

Ви сумніваєтеся, що можна за допомогою меблевих виробів виразити індивідуальність та унікальність? Думаєте, таких чудес не буває? Наша меблева фабрика здатна створити оригінальні, нешаблонні предмети меблювання. Наш «Диво Диван» - Справжнє диво для вас! Чудо, здатне створити особливу атмосферу у будь-якому приміщенні!

 

Конвеєр чи ручна робота?

Ми – невелика, але дуже згуртована команда фахівців, які можуть втілити найоригінальніші, хитромудрі та нестандартні побажання клієнтів. Виробництво меблів ручної роботи, реставрація та декорування меблевих виробів – наш безпосередній коник. Пропонуємо вам ексклюзивні хендмейди меблі національного українського виготовлення. Кожен виріб зібраний особисто майстром, який має багаторічний досвід роботи у цій галузі.

Виробництво меблів фабрика меблів "Диво Диван" меблі для кафе, барів, ресторанів, офісів, кабінетів.Якість і зовнішні дані виробів, що випускаються нами, залежать не від високотехнологічного сучасного обладнання або автоматизованих виробничих ліній. Наша основна сила у досвідчених майстрах. Конвеєрне виробництво не завжди здатне так якісно, ​​точно і художньо виготовити потрібні елементи, як профільний умілець, що має досвід і любить свою роботу. Майстер своїми руками перевірить кожен елемент та деталь, в результаті збере те, що ідеально підійде замовнику.

 

Придбайте ваш «Диво Диван»

Купити меблі в Україні сьогодні не складає праці Докладніше: https://divodivan.in.ua/koncepciya-brenda.htmlКупити меблі в Україні сьогодні не складно, численні компанії спеціалізуються в меблевій галузі. Часто українці віддають перевагу продукції європейського виробництва, вірячи рекламі і вважаючи, що вона набагато якісніша, надійніша і красивіша. М'які меблеві предмети нашого українського виробництва анітрохи не поступаються якістю європейському. Крім цього коштують вони значно дешевше, і виглядати можуть набагато цікавіше.

 

Яким має бути диван для нашого українського споживача?

Виробництво меблів – процес багатогранний. Підхід може бути різноманітним, суто індивідуальним. Все залежить від уподобань, бажань та смаків замовника, а також призначення того чи іншого меблевого предмета.

Яким має бути диван для нашого українського споживача?Може виникнути низка сумнівів та питань:

  • Які матеріали використовувати для меблевого каркасу?
  • Віддати перевагу натуральному дереву, перевіреному століттями, або поміняти його на сучасні матеріали (Фанеру, ДСП, ДВП, ОСБ)?
  • Використовувати як наповнювач штучні матеріали (поролон, холлофайбер, синтепон) чи правильніше зупинитися на натуральних наповнювачах (кокосова койра, вовна)?
  • Робити оббивку з тканини чи шкіри? Якщо віддавати перевагу шкірі, то яка?

 

Це лише невелика частина питань, що виникають під час індивідуального замовлення та виготовлення. Наш інтернет магазин меблів та команда фахівців обов'язково допоможуть, запропонують різні варіанти рішення. Адже не завжди дорогі чи натуральні матеріали доречні. Часто це не так надійно, красиво, практично. Набутий досвід, творчий підхід та відповідальність майстра дозволяють створити меблевий шедевр.

Меблі, зібрані або реставровані з душею, здатні створювати неповторний стиль та атмосферу приміщення.

Мова