Мова

Догляд за диваном із тканини. Найкращі способи перевірені часом

Дивани з тканини, як правильно виконати прибирання дивану

Меблі з текстильною оббивкою сьогодні популярніші за інші види. Але не багато покупців такої продукції замислюються, наскільки складно їм доглядатиме за придбаними диванами. Найбільш популярні моделі мають поверхню з таких матеріалів, як:

  • Шеніл
  • Флок
  • Жаккард

З огляду на це, зовсім не дивно, що чистка м'яких меблів хвилює дуже велику аудиторію покупців. Але про все по порядку.

Видалення пилу з оббивки

Вищеперелічені матеріали вимагають до себе акуратного ставлення. Але іноді для того, щоб тканина втратила колишню привабливість, достатньо року чи кількох років. Якщо не застилати диван покривалом і сідати на нього у верхньому одязі, то згодом текстиль затремтить і запилеться. Так, у його господаря виникне закономірне питання: «Чим почистити диван?».

Якщо улюблений предмет меблів просто припорошився, а його початковий колір потьмянів, то вам не знадобиться якась особлива інструкція, як почистити оббивку дивана. Достатньо скористатися старим добрим перевіреним пристроєм – пилососом. Добре, якщо техніка оснащена спеціальною насадкою із невеликою щіточкою. Надягніть її, легенько пропилососьте диван – і він буде як новий.

Якщо такої додаткової насадки немає, не впадайте у відчай. Чищення дивана вдома цілком можливе за допомогою губки. Найдешевший засіб, який, напевно, допоможе відпрати поверхню, - рідке мило. Алгоритм прання простий:

  • Намочіть губку
  • Нанесіть на неї мило
  • Починайте протирати поверхню

Як позбутися жувальної гумки, що приклеїлася?

Це заняття набагато легше, ніж вивести пляму. Потрібно заморозити кубики льоду, прикласти їх до тягучого продукту і потримати, поки лід не розтане. Від цього жуйка затвердіє, а потім її можна буде зняти з тканини чимось не дуже гострим (щоб не пошкодити матеріал). Найкращий з усіх предметів, які можуть опинитися у вас під рукою, - це лінійка. Потім зазвичай на текстиль наносять метиловий спирт і чекають на висихання. Від жувальної гумки не залишиться і сліду. ось така проста, але ефективна робота по дому.

Очищення від плям

Іноді простий прийом їжі біля телевізора закінчується для меблів плачевно. Коли в голову не спадає, чим чистити м'які меблі, скористайтеся цією порадою. Необхідно змішати воду і миючий засіб, мило або шампунь, і почати прання. При цьому краще дотримуватися кількох порад:

  1. Вийшовшу рідину краще перелити в пульверизатор
  2. Розпорошувати слід рівномірно
  3. Наносити мильний розчин потрібно не локально, а по всьому периметру поверхні (від шва до шва)

Ці дії протистоять появі розлучень на місці плям. Але прибрати прояви жирних плям і простого бруду – ndash; мало. Потрібно також усунути запах. У цьому допоможе найбюджетніший засіб для чищення дивана – харчова сода. Припорошіть нею оббивний матеріал і залиште на ньому буквально на годину-півтори. Так, ваше меблювання залишиться не просто чистим, а й пахучим. Тепер чищення диванів не викличе у вас жодних труднощів.