Мова

Дивани для офісу? Складний вибір, але є просте рішення!

Як вибрати диван в офіс? На що варто звернути увагу!

Покупка м'яких меблів відповідно до особливостей офісного приміщення – це не найлегше рішення. Диван повинен відповідати поточним тенденціям меблевої моди, мати особливий стиль, який обов'язково перегукувався б з тим, як оформлено локацію. Диван потрібно вибирати таким чином, щоб він:

  • Відбивав благополуччя компанії та високе становище її власника.
  • Був міцним і здатним щодня витримувати сотні кілограмів.
  • Мав зручне сидіння, яке навіть через роки зберігатиме свій колишній презентабельний вигляд.

За яким принципом робити вибір?

Людині, яка має смак, буде просто впоратися з вибором. Якщо ж ви робите покупку вперше, то краще дотримуватися кількох порад, які дадуть відповідь на питання: «Як вибрати диван?»:

1. Надійна основа

Вони стануть запорукою того, що куплені меблі прослужать не рік і не два, а цілі десятиліття. Оптимальна модель – варіація з дерев'яною основою.

2. Відповідний тип механізму

Так, наприклад, для зали очікування і кабінету директора потрібно підбирати диван, що виключно не розкладається.

3. На оббивці не повинні звертати увагу

Вона має бути лаконічного кольорового наповнення. Крім того, буде чудово, якщо вона легко очищатиметься від випадково пролитих напоїв, що впала на поверхню їжі та інших різноманітних плям.

4. Високоякісний наповнювач

Ця складова гарних меблів має бути помірно жорсткою, але, водночас і м'якою для зручності кожного, хто захоче відпочити на дивані.

Як створити атмосферу, витриману в одному стилі?

Одна з найважливіших вимог: новий придбаний виріб не повинен вибиватися із загальної картини інтер'єру. Головне запам'ятати одне: важливо, щоб дивани від виробника відповідали принципам ділового стилю. Жодних милих домашніх диванчиків. Тільки строгість, лаконічні форми та не надто яскраві відтінки.

Стильною класикою вважається сьогодні шкіряна оббивка. В основному ті, хто вибирає офісні меблі, орієнтуються на однотонні варіації. Вона може бути сірого, білого, чорного кольору. Рідше вибирають червоний. Фахівці радять зупиняти вибір на нейтральній кольоровій гамі, у присутності якої себе комфортно відчували б як чоловіки, так і жінки.

Обивка: подробиці вибору

Купаючи меблювання, важливо пам'ятати, що воно перебуватиме в локації не тимчасово, а тривалий період. Саме цим має керуватися покупець. Отже, зупинити вибір необхідно на міцній конструкції, оббивка якої не витирається в два рахунки, наповнювач є пружним, а всі деталі, що їх скріплюють, приховані від очей людей.

Для створення необхідної робочої атмосфери та, водночас, для зручності співробітників та гостей фірми можна зупинитися на варіантах таких оббивних матеріалів, як:

● Натуральна шкіра

Оббивка, яка виглядатиме дорожче і статуснішою за будь-яку іншу. Вона протягом багатьох років не втратить свого блиску та цілісності, зрозуміло, якщо співробітники фірми дбайливо ставляться до меблів і стежитимуть за температурним режимом в офісі.

● Екошкіра

Справжнє ноу-хау у створенні м'яких меблів. У цей оббивний матеріал входить поєднання натурального компонента з синтетичним: бавовни та поліуретану. Найголовніше, що такі дивани обійдуться дешевше за моделі з натуральної шкіри. Купуючи офісні дивани, Київ віддає перевагу нашому інтернет-магазину «Диво Диван», оскільки ми пропонуємо якість, непідвладну часу!