Мова

Диван у вітальню, як вибрати модель, що підходить Вашому будинку?

Як вибрати диван у вітальню? Декілька порад від професіоналів

Вітальні – одна з найважливіших локацій у будинку. У ній побуває кожен, хто увійде до житла, а це означає, що кімната має бути затишною. Диван для вітальні має не просто влаштовувати господарів, які щодня збиратимуться там перед телевізором. Необхідно, щоб він був максимально практичним, зручним та естетичним, адже на ньому відпочиватимуть гості.

Якого розміру має бути диван?

Над цим питанням розмірковує кожен, хто готовий попрощатися зі старими м'якими меблями. Якщо ви цей щасливчик з пристойною площею найбільшої кімнати в будинку, тоді і диван у вітальню повинен бути відповідним. У цьому випадку можна зупинити вибір на модульній варіації.

Таке меблювання складається з декількох або безлічі сегментів. Їх можна роз'єднувати, переміщуючи залом, а потім знову поєднувати. Це вигідний варіант, оскільки:

  • Два дивани у вітальні різної величини ще нікому не завадили
  • Можна ставити модулі так, як це вимагає ситуація
  • На таких меблях за один раз можуть поміститися 2-3 особи

Великі дивани для вітальні, в яку ледве поміщаються решта меблів, категорично не підходять. Органічно виглядатиме кутовий диван у вітальні, якщо вона невеликого розміру. Обновку можна буде поставити вздовж двох стін. Так збережеться достатня площа вільного місця.

Правильно вибраний механізм – запорука комфорту

Вам обов'язково потрібний розкладний диван! Одним із найпростіших типів механізму по праву вважають викочування. З ним легко впораються навіть діти, а головне, що механізм майже неможливо зламати. Купити диван у вітальню такого типу – означає позбавити себе зайвих мук з його трансформацією. Є й інші конструкції, з якими досить легко взаємодіяти. Серед них:

  • Клік-клак
  • Єврокнижка
  • Акордеон

Вибираючи серед них, краще радитися з працівником нашого магазину.

Особливості оббивки

Диван у вітальні має бути елегантним і простим у догляді. З цієї причини багато хто набуває варіацій зі шкіряною оббивкою. З неї швидко стираються плями. Є альтернатива – шкірозамінника, але його важко назвати самим довговічним матеріалом. Якщо шукаєте варіант більш комфортний, вибирайте великий диван для вітальні, оббитий текстилем. Придатними тканинами вважаються:

Колір моделі

Це, безумовно, справа смаку. Диван у вітальню купити потрібно такого кольору, щоб він подобався всім у вашій родині. Варто підібрати його таким чином, щоб він гармонійно вписувався у загальну картинку кімнати. Придбане меблювання не повинно безглуздо виглядати в оточенні інших меблів та оздоблення стін. Завжди при виборі цього виробу орієнтуйтесь на інтер'єр – і тоді успіх покупки вам гарантовано!