Мова

Як вибрати матеріал оббивки для офісного дивана?

Яка оббивка найкраще підійде для Вашого офісного дивана?

Яка пісня без баяна? Який офіс без дивана?

Офіс - обличчя фірми та від правильно обраного інтер'єру, залежить не тільки затишок робочого місця, а й успішна робота тієї чи іншої організації. Отже, якими ж мають бути офісні меблі чи правильніше сказати, офісний диван?

Згідно з експертними думками, офісний диван повинен відповідати певним параметрам, таким як:

  1. зручність
  2. респектабельність
  3. функціональність
  4. практичність

Для досягнення цих факторів не тільки дизайн дивана повинен мати стильний зовнішній вигляд, а й безпосередньо в його виробництві необхідно використовувати оббивний матеріал, що відповідає призначенню дивана. Його «доля» безпосередньо залежить від оббивки, адже він просто зобов'язаний зустріти не один десяток, а то й сотню відвідувачів!

Здебільшого оббивні матеріали поділяються на три категорії:

  1. тканина
  2. натуральну шкіру
  3. штучну шкіру (екошкіру)

Тканинна оббивка дуже широко використовується для офісних меблів, вона досить гармонійно вписується в будь-який офісний інтер'єр. А моделі з натуральної шкіри, що у всі часи відрізнялися своєю вишуканістю та красою, ці дорогі офісні дивани підкреслять високий статус компанії. Ну і звичайно ж, штучна шкіра - це імітація натуральної, яка суттєво дешевша і виглядає не менш презентабельно.

На доказ вище сказаного можна провести тестування Мартіндейла, Візенбека або Стола, що більш детально дасть можливість проаналізувати якість і зносостійкість того чи іншого матеріалу. Але якщо Ви не є фахівцем у цій сфері діяльності, то для більш доступного сприйняття інформації можна просто оцінити оббивний матеріал за п'ятибальною системою.

Оббивка дивана, як вибрати матеріал оббивки для офісного дивана?

Зауважте, система оцінки стосується тільки більш щільного оббивного матеріалу, оскільки тканини 1 категорії, такі як бавовна, легкий шеніл за своєю щільністю та зносостійкістю не придатні для оббивки офісного дивана. І природно, відмінником серед оббивного матеріалу для офісного дивана є натуральна або штучна шкіра.

Проаналізувавши щільність матеріалу можна зробити певні висновки, чим вища категорія оббивного матеріалу, тим він довговічніший і дорожчий.


Звернувшись до нашої компанії, Ви гарантовано отримаєте професійну консультацію щодо матеріалу оббивки для дивана, яка найкраще підійде даному виробу та допоможе прослужити максимально довгий термін в умовах експлуатації.